Günko Hakkında

Hakkımızda

Günko Endüstriyel’e hoş geldiniz.

Günko, Telekomünikasyon altyapı sektörü için önde gelen bir 19″” Rack kabin üreticisi olan şirketiz.

Küçük ölçekli bir girişimci olarak 1974 yılında, endüstriyel çelik çatı konstrüksiyon imalatına başladık ve aynı zaman dilimi içinde farklı bir üretim hattı olarak dünya çapındaki bazı markalarla harici tip klima santral panolarının panel üretimi için ilk yatırımımızı gerçekleştirdik.

Hizmet verdiğimiz firmaların katkıları ile metal üretimi ve kalite kontrol gibi konularda sürekli gelişimi üretimimizin ana prensibi olarak başarıyla gerçekleştirdik.

2004 yılında Günko yeni bir iş alanı olan, Telekomünikasyon ve IT altyapı pazarı için üretim kapasitesini artırmaya karar verdik.

İmal ettiğimiz ürün grupları; 19″” Rack kabinetler, veri merkezleri için sıcak / soğuk koridorlar, outdoor tip IP koruma sınıfındaki ürünler ve bu ürünler için gerekli aksesuar gruplarıdır.

Bugün 45 yılı aşkın metal işleme tecrübemizi kullanarak, uçtan uca anahtar teslim telekomünikasyon ve yapısal kablolama alt yapı hizmetleri sunan müşterilerimiz için ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden Türkiye’de ve dünyadaki pazar payımızı da artırarak emin adımlarla üretmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

website-hosting-concept-with-cloud
vizyon
Temel Değerler ve Şirket Vizyonu.

Günko Endüstriyel Olarak;
Bilişim teknolojileri altyapı ürünlerini üretmeye başladığımız ilk günden bu güne, kaliteden ödün vermeden, sektörün gelişen ve değişen ürün taleplerini karşılamak için Ar-Ge ve satış ekibimizle profesyonel çözümler üretme gayreti içerisinde olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Yerel ve uluslararası arenada, kaliteli üretim kapasitesi hedefinden sapmayan ve dünya çapında bilinirliğini her geçen gün artıran bir firma olmak.

standard-quality-control-collage-concept