günokgrup

   1974 yılında çelik konstrüksiyon ve metal levha sektöründe bir çok ürün grubunda üretim faaliyetine başlamıştır. 41. Yılını kutlayan  günokgrup, inşaat, otomasyon, gemi, akaryakıt, enerji, iletişim, elektronik ve bilişim sanayilerinde yüzlerce çeşitte binlerce ürün hizmeti sağlamıştır. 

   günokgrup müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlar ve Altı Sigma yaklaşımı ile üretim ve gelişim süreçlerini yürütmektedir. Gelişen sektörlerde daha aktif roller almak adına her geçen gün yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

   günokgrup PVC ürün grubu; 

   adopen_logo  Yetkili Satıcı

   Yeni bir yapılanma sürecine giren günokgrup, biilişim sektörüne de hitap edebilmek için 2005 yılında logo Endüstriyel Sis. San. ve Tic.Ltd.Şti. ni kurmuştur. Data ve Network Kabinetleri üretimine başlayan grubumuz gelişen teknoloji ile talep edilen diğer bilişim ürünlerinde de çeşitli ürünler üretmeye devam etmektedir. Başlıcaları;

  • 19″ Data ve Network Kabinetleri
  • Indoor ve Outdoor Fiber Optik Kabinetler
  • Bilgi İşlem ve Konsol Ürünleri
  • Elektrik Dağıtım Panoları (indoor / outdoor)
  • Metal Kablo Kanalları gibi ürünleri üretmeye devam etmektedir.

   6.000 Ton/Yıl metal işleme kapasitesi ile %100 Müşteri memnuniyetini hedefleyen logo, fonksiyonel ürün tasarımları ve rakabetçi fiyat politikasının yanı sıra son teknoloji makina parkurunu da geliştirmeye devam etmektedir. 

Kalite Belgeleri